František Daněk - Sedláček - Zátiší s hřiby

Olej na kartonu, 32x41 cm, signováno vlevo dole Daněk-Sedláček, rám.

1892, Praha - 1974, Praha

Pozn.: Rám poškozený.

2076. Zátiší s hřiby
Dražba ukončena:26.03.2015 21:05:25
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč