František Daněk - Sedláček - Žně

Olej na kartonu, 33x50 cm, signováno vlevo dole.

Konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem.

1892, Praha - 1974, Praha

Pozn.: Rám značně poškozen.

1540. Žně
Dražba ukončena:26.11.2014 19:47:16
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč