František Daněk - Sedláček - Letní krajina

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 15x20 cm, signováno vlevo dole D. Sedláček, nerámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

15369. Letní krajina
Dražba ukončena:24.01.2018 19:02:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč