František Daněk - Sedláček

54648. Na cestě

popis: Olej na kartonu, 30x34 cm. Signováno vpravo dole D - Sedláček. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

zbývá: 0 dnů, 8 hodin

konec dražby: 27.01.2021 19:48:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 200 Kč