František Daněk - Sedláček - V listnatém lese

Olej na plátně fixováném na kartonu, 42x55 cm. Signováno vpravo dole Daněk - Sedláček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
78934. V listnatém lese
Dražba ukončena:29.06.2022 21:54:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč