František Daněk - Sedláček - Zima

xx xx xx x

Kombinovaná technika, 12x16 cm. Signováno vlevo dole Daněk - Sedláček 1947. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

35506. Zima
Dražba ukončena:25.09.2019 22:43:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 500 Kč