František Daněk - Sedláček

51765. Letní den

popis: Olej na sololitu, 48x38 cm. Signováno vpravo dole Daněk - Sedláček. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Praha - 1974, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2020 22:13:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 8 000 Kč