Frans de Bruyn

50081. Stvoření světa

popis: Olej na plátně, 135x93 cm. Signováno dole uprostřed Franciscus de Brueyn Antwerpensis. Nerámováno.

pozn.: Malba poškozena. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

o autorovi: 1867 - 1943
Belgický malíř.

zbývá: 8 dnů, 0 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:13:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 900 Kč