Nejdelší strana: 57 cm
Ofset, příležitostný tisk k výstavě Františka Drtikola, 30x21 cm. Signováno vpravo dole tužkou Drtikol 1914. Razítko Umělecko-průmyslového muzea v Praze. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1883 - 1961
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 850 000 Kč