František Drtikol - Akt s drapérií

Nejdelší strana: 57 cm

Ofset, příležitostný tisk k výstavě Františka Drtikola, 30x21 cm. Signováno vpravo dole tužkou Drtikol 1914. Razítko Umělecko-průmyslového muzea v Praze. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Stav: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1883 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 850 000 Kč

doporučujeme
153960. Akt s drapérií
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:44:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 23.01.2026 11:07:28 10108
1 000 Kč 23.01.2026 7:19:21 9331