František Drtikol - Herec Jan Vávra

Fotografie, 12x8 cm. Nesignováno. Značeno razítkem Copyright 1914 by Drtikol and Co Prague.

o autorovi: 1883 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 850 000 Kč

35891. Herec Jan Vávra
Dražba ukončena:16.10.2019 21:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč