František Drtikol - Madonna 10

Fotografie, 29x21 cm, značeno Drtiko - Prague Bromografia Poděbrady.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1883 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 850 000 Kč

31820. Madonna 10
Dražba ukončena:16.05.2019 18:45:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč