František Drtikol - Párové fotografie

Fotografie, 16x11 cm. Značeno vpravo dole slepotiskovým razítkem Drtikol a spol. Praha 1923. Nerámováno.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1883 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 850 000 Kč

21758. Párové fotografie
Dražba ukončena:19.09.2018 19:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč