František Drtikol - Portrét doktora Zavadila

Fotografie, 15x11 cm. Na fotografii slepotiskové razítko Drtikol. Na papíře značeno Drtikol a spol., Praha 2. Rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1883 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 850 000 Kč

304189. Portrét doktora Zavadila
Dražba ukončena:28.03.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 28.03.2020 19:58:00 56