František Drtikol - Půlakt

Fotografie, 28x24 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1883 - 1961

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 850 000 Kč

16112. Půlakt
Dražba ukončena:14.02.2018 21:19:01
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč