František Dvořák - Modlící se děti

Heliogravura, 90x50 cm. Signováno vpravo dole v tisku Fr. Dvořák. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1862 - 1927

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč.

40933. Modlící se děti
Dražba ukončena:26.02.2020 22:02:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč