František Dvořák - Pouť pod sv. Antonínkem

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Dvořák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1862 - 1927

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč.

69763. Pouť pod sv. Antonínkem
Dražba ukončena:05.12.2021 20:24:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč