František Emler

12230. Chaloupky v zimě

popis: Olej na sololitu, 35x100 cm, signováno vpravo dole F. Emler, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:22:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 400 Kč