František Emler

12230. Chaloupky v zimě

popis: Olej na sololitu, 35x100 cm, signováno vpravo dole F. Emler, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 20. 9. 2017 18:22:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 9 000 Kč