František Emler

37907. Karlův most

popis: Tempera, 21x30 cm. Signováno vpravo dole F. Emler. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1912 - Přelouč – 1992 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55.000 Kč.

zbývá: 8 dnů, 20 hodin

konec dražby: 27.11.2019 20:01:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 700 Kč