František Emler

64489. Konvolut 9 erotických námětů

popis: Litografie, všechny 3,5 x 2,5 cm. Všechny signovány tužkou F. Emler. Pasparta, sklo. Všechny litografie v jedné adjustaci.

o autorovi: 1912 - Přelouč – 1992 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85.000 Kč.

dražba ukončena: 16.09.2021 21:28:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč