František Emler

304237. Kytice šeříku

popis: Olej na kartonu, 36x28 cm. Signováno vpravo nahoře F. Emler. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - Přelouč – 1992 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55.000 Kč.

dražba ukončena: 31.03.2020 20:26:29

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč