František Emler - Kytice šeříku

Olej na kartonu, 36x28 cm. Signováno vpravo nahoře F. Emler. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - Přelouč – 1992 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

304237. Kytice šeříku
Dražba ukončena:31.03.2020 20:26:29
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 000 Kč