František Emler - Párové obrazy - Na Kuklíku

Tempery, obě 17x35 cm. Signovány F. Emler. Rámovány.

Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny.

o autorovi: 1912 - Přelouč – 1992 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

36451. Párové obrazy - Na Kuklíku
Dražba ukončena:30.10.2019 19:12:17
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 600 Kč