František Emler

36451. Párové obrazy - Na Kuklíku

popis: Tempery, obě 17x35 cm. Signovány F. Emler. Rámovány.

Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny.

o autorovi: 1912 - Přelouč – 1992 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55.000 Kč.

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:07:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč