František Emler - Rybičky

Kombinovaná technika, 24x36 cm. Signováno vpravo dole F. Emler. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír v místě poškozen.

o autorovi: 1912 - Přelouč – 1992 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

46495. Rybičky
Dražba ukončena:25.06.2020 20:44:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč