František Emler

35790. Soubor 2 grafických listů: Akt a Hlava dívky

popis: Litografie a dřevořez, 58x42 cm a 42x29 cm. Signováno vpravo dole F. Emler 66 a F. Emler 68. 1x volný list, 1x pasparta.

Pozn.: Mírně poškozeny.

o autorovi: 1912 - Přelouč – 1992 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55.000 Kč.

dražba ukončena: 16.10.2019 19:47:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč