František Emler

49081. V nevěstinci

popis: Kombinovaná technika, 15x12 cm. Signováno vpravo dole F. Emler. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - Přelouč – 1992 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55.000 Kč.

dražba ukončena: 30.09.2020 19:15:14

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 700 Kč