František Emler - V přístavu

Olejová tempera, 30x50 cm. Signováno vlevo dole F. Emler. Rámováno.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1912 - Přelouč – 1992 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

152425. V přístavu
Dražba ukončena:28.01.2026 21:14:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč