František Fiala - Jeseníky

Olej na plátně, 55x72 cm. Signováno vpravo dole F. Fiala. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - ?
Malíř. Člen Spolku výtvarných umělců Aleš v Brně.

308031. Jeseníky
Dražba ukončena:24.03.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč