František Fiala - Krajina

Olej na plátně, 70x90 cm, signováno vpravo dole F. Fiala, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - ?
Malíř. Člen Spolku výtvarných umělců Aleš v Brně.

12578. Krajina
Dražba ukončena:21.09.2017 19:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč