František Florian - Cameroon Mood

Nejdelší strana: 150 cm

Akryl na plátně, 110x150 cm. Značeno vlevo dole. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu, dílo pochází přímo z ateliéru autora. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1993

vydraženo velký formát certifikát
151071. Cameroon Mood
Dražba ukončena:11.12.2025 22:00:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč