František Florian - Ghana dance

Akryl na plátně, 110x107 cm. Značeno vpravo dole a signováno zezadu František Florian. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1993

velký formát
152594. Ghana dance
Zbývá:0 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2026 21:13:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč limit (05.01.2026 20:15:17) 15836
3 000 Kč 25.12.2025 23:09:11 318