František Florian - Haring´s Fight

Nejdelší strana: 150 cm

Akryl na plátně, 120x150 cm. Značeno vlevo dole a signováno vzadu - Florian. nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Lakováno závěrečným lakem.

o autorovi: 1993

vydraženo velký formát
107190. Haring´s Fight
Dražba ukončena:14.12.2023 21:13:23
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč