František Florian - Japan dance

Nejdelší strana: 140 cm

Akryl na plátně, 110x140 cm. Značeno vlevo dole a signováno vzadu - Florian. nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Lakováno závěrečným lakem.

Dílo zachycuje atmosféru japonského divadla. Výrazné rysy figur typické pro toto divadlo stojící proti sobě, které se snaží manipulovat záhadná bílá postava. Dílo ovlivněno myšlenkami na Dálný východ a kulturu Orientu.

o autorovi: 1993

vydraženo velký formát
105649. Japan dance
Dražba ukončena:30.11.2023 21:37:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč