František Florian - Party in Mexico

Nejdelší strana: 145 cm

Akryl na plátně, 110x145 cm. Signováno vlevo dole a vzadu - Florian. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Lakováno závěrečným lakem.

o autorovi: 1993

vydraženo velký formát certifikát
108505. Party in Mexico
Dražba ukončena:01.02.2024 21:44:21
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč