František Florian - Tropical siesta

Nejdelší strana: 147 cm

Akryl na plátně, 147x118 cm. Značeno vlevo dole a signováno vzadu - Florian. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Lakováno závěrečným lakem. Dílo silně ovlivněno karibskou kulturou a jejím stylem. Tento styl se propsalo jak do samotného tématu obrazu, tak i do výběru barev. Snové, radostné figury jsou zasazené do snové scény autorových představ o tropickém ráji. Obraz je rámovaný viz. foto a plátno ošetřené finálním lakem.

o autorovi: 1993

vydraženo velký formát
101569. Tropical siesta
Dražba ukončena:28.09.2023 21:45:26
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč