František Foltýn - Tvary

Akvarel, 14x18 cm. Signováno vpravo dole Foltýn. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1976

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 100 000 Kč.

58437. Tvary
Dražba ukončena:28.04.2021 19:45:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč