František Gross - Pražské střechy

Kombinovaná technika, 30x40 cm. Signováno vlevo dole tužkou F. Gross 46. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1909 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

45085. Pražské střechy
Dražba ukončena:27.05.2020 19:27:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:7 000 Kč