František Hála - Oráč s koňmi

Olej na plátně, 45x64 cm. Signováno vpravo dole Hála. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1898 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

300967. Oráč s koňmi
Dražba ukončena:23.09.2019 20:06:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč