František Hanáček

305746. Valašsko

popis: Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole F. Hanáček 95. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 05.08.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 02.08.2020 20:04:25 766