František Hanáček

305713. Zátiší s ovocem

popis: Olej na plátně, 65x77 cm. Signováno vpravo dole F. Hanáček 97. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 02.08.2020 20:05:18

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč