František Hladík - Lidé pracující na poli

Olej na plátně, 71x90 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: Rám na okrajích mírně odřen.

755. Lidé pracující na poli
Dražba ukončena:27.11.2013 21:52:19
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:22 100 Kč