František Hlavica - Podobizna pana Karáska

Akvarel, 28x21 cm. Signováno vpravo dole s věnováním a datací Frant. Hlavica. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 51 cm

o autorovi: 1885 - 1952

120144. Podobizna pana Karáska
Zbývá:20 dnů, 16 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:44:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 12.07.2024 12:11:15 13381