František Hlavica - Portrét muže - exkluzivní rám!

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 28x19 cm. Signováno vpravo dole F. Hlavica. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 41 cm

o autorovi: 1885 - 1952

vydraženo top
112496. Portrét muže - exkluzivní rám!
Dražba ukončena:03.03.2024 21:30:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč