František Hlavica - Portrét muže z profilu

Akvarel, 24x18 cm. Signováno vpravo dole František Hlavica 1950. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1952

61758. Portrét muže z profilu
Dražba ukončena:04.07.2021 20:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (04.07.2021 17:55:00) 6999
500 Kč 01.07.2021 19:41:42 8945