František Hodonský - Plovoucí ostrovy

Litografie, 47x64 cm, signováno vpravo dole Hodonský, volný list.

1945, Moravský Písek
Žák SUPŠ v Uherském Hradišti (prof. V. Hroch). Poté studia na AVU (prof. F. Jiroudek). Zabývá se malbou, grafikou a drobnou plastikou. Ve své sochařské tvrobě pracuje výhradně se dřevem. Četné samostatné i kolektivní výstavy.

4696. Plovoucí ostrovy
Dražba ukončena:25.05.2016 21:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč