František Hodonský

47891. Kvetoucí bažina

popis: Barevná litografie, 47x74 cm. Signováno vpravo dole Hodonský 2016. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

zbývá: 35 dnů, 4 hodin

konec dražby: 16.09.2020 19:27:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 31.07.2020 13:30:35 1345