František Hodonský - Kvetoucí bažina

Barevná litografie, 47x74 cm. Signováno vpravo dole Hodonský 2016. Volný list.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

47891. Kvetoucí bažina
Dražba ukončena:16.09.2020 19:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč