František Hodonský

53039. Molekuly

popis: Kombinovaná technika, 42x60 cm. Signováno vlevo dole Hodonský 97. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

dražba ukončena: 26.11.2020 21:24:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 700 Kč