Tempera, 31x42 cm. Signováno vlevo dole Hodonský F. 76. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 57 cm
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.