Olej na plátně, 42x25 cm. Signováno vpravo dole Hodonský 89. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.