Tempera, 65x90 cm. Signováno vpravo dole Hodonský Fr. 82. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 100 cm
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.