František Hodonský - U řeky

Pastel, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Hodonský F. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 47 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

108141. U řeky
Dražba ukončena:27.12.2023 22:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč