František Hodonský - Výhled na vesnici

Kresba, 27x36 cm. Signováno vlevo dole Hodonský Fr.. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

28627. Výhled na vesnici
Dražba ukončena:14.03.2019 21:43:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč