Kresba, 27x36 cm. Signováno vlevo dole Hodonský Fr.. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Papír mírně poškozen.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.